Suwalski Trzepak

Suwalski Trzepak

W środę (25 października) Sala Kameralna Suwalskiego Ośrodka Kultury wypełniła się po brzegi uczestnikami pierwszego Suwalskiego Trzepaka czyli cyklu spotkań z ambasadorami Suwałk. Są to osoby, które realizują i spełniają się, osiągają sukcesy bez względu na miejsce, w którym aktualnie przebywają. Co w tym wszystkim jest bardzo ważne, zawsze głośno mówią skąd pochodzą i zawsze w ich przypadku odpowiedź jest taka sama – „Pochodzę z Suwałk”.

Pani Kinga Tanajewska (On Her Bike) – niesamowita motocyklowa podróżniczka, która zostawiła ślad … opony na prawie całym świecie porwała zgormadzoną publikę opowieściami o swojej historii i podróżach. Relacje z jej podróży można znaleźć w mediach społecznościowych do czego bardzo zachęcamy.

Obecny na spotkaniu Roman Rynkowski, zastępca Prezydenta Suwałk podziękował za bardzo ciekawe spotkanie.

– Słysząc jak mówi Pani, że raz na pół roku wraca do Suwałk by tu w otoczneiu rodziny i znajomych podładować akumualtory na kolejne podróże bezsprzecznie powoduje, że zasługuje Pani na miano ambasadorki naszego miasta. W imieniu Suwalczan dziekuję za to, że nie zapomina Pani o swoim rodzinnym mieście – powiedział Roman Rynkowski, zastępca Prezydenta Suwałk.

Jeszcze raz dziękujemy instytucjom i osobom, które pomogły w organizacji tego wydarzenia tj. Suwalskiemu Ośrodkowi Kultury, firmie Bjanex sp. z o.o., Zespołowi Szkół Technicznych w Suwałkach, Ośrodkowi Sportu i Rekreacji.

Źródło: UM

Top