Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Suwałkach informuje, że od 27 czerwca 2026 r. na funkcjonujących liniach komunikacji miejskiej pojawią się nowe przystanki autobusowe.

Pasażerowie zgłaszali potrzebę ich uruchomienia, dlatego PGK wprowadza kolejne zmiany, które mają ułatwić codzienne podróżowanie.

Lokalizacja nowych przystanków

  • ul. Utrata / bazar – linia nr 2 i 14
  • ul. Utrata / Sejneńska – linia nr 3 i 17