W Przedszkolu nr 4 z Oddziałami integracyjnymi odbył się konkurs wiedzy „Suwałki moje miasto”. Konkurs ma na celu poszerzenie wiedzy o naszym mieście, ale również dobrą zabawę. Przygotowały go nauczycielki: Sylwia Wasilewska i Iwona Brończyk.

– Cieszę się, że spotykamy się w takim gronie, cieszę się że sześć zespołów zaszczyciło nas swoją obecnością na konkursie wiedzy o Suwałkach. Jak ważna jest edukacja jest edukacja regionalna, znajomość własnego miasta, wszyscy o tym dokładnie wiemy. Od kilkunastu lat organizujemy taki między przedszkolny quiz wiedzy o Suwałkach, zawsze dzieci się świetnie bawiły, wykazywały się niesamowitą wiedzą, miejmy nadzieję, że  w tym roku będzie podobnie, życzę miłej zabawy i sukcesów – powiedziała Danuta Palczewska, dyrektor Przedszkola nr 4.

W zabawie wzięły udział dzieci z: Przedszkola nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi, Przedszkola nr 6, Niepublicznego Dwujęzycznego Przedszkola Kids & co. „Żółty słonik”, Przedszkola nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi, Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 5 z Oddziałem Integracyjnym. Wszyscy uczestnicy dostali dyplomy oraz upominki.