W środę, 17 czerwca w auli Szkoły Podstawowej nr 7 im. św. Jana Pawła II w Suwałkach odbyło się widowisko muzyczne pt. „Co pradziadowie śpiewali kiedy byli mali”. Teatrzyk muzyczny „Pasjonutki” prowadzony przez Urszulę Dec i Wiesławę Barszczewską w środę, 17 czerwca po raz kolejny zachwycił społeczność szkolną swoim występem. Z radością, pasją i wdziękiem młodzi aktorzy przenieśli widzów w czasy naszych dziadków i pradziadków. Piosenki i zabawy przedstawione na scenie bardzo się wszystkim podobały, aulę wypełnił pozytywny, przyjazny nastrój. „Pasjonutki” dziękują wszystkim pomocnikom a szczególnie paniom: Dorocie Sokołowskiej, Edycie Cuper, Barbarze Kondziewskiej, Ewie Michalak i panom Danielowi Krzywickiemu i Leonowi Krzywickiemu. Organizatorzy zapraszają na kolejne przedstawienia z pasją!

Źródło: SP7