6 czerwca w centrum Suwałk można było obejrzeć stare, stylowe automoblie. Na parkingu przy suwalskich bulwarach zaprezentowały się samochody uczestniczące w Retro Rajd Ritz, a w Parku Konstytucji 3 Maja auta uczestniczące w Zlocie Mercedesów w126. A wszystko za sprawą XVI Ogólnopolskiego Zlotu Klubu W126, w którym uczestniczyło kilkadziesiąt pojazdów z całej Polski. Bazą tegorocznego Zlotu był suwalski Hotel Loft 1898. Zlot zakończył się 7 czerwca.
fot. UM Suwałki















