Kibicujmy siatkarzom Ślepska Malow Suwałki w pierwszym, domowym meczu w 2024 roku. Mecz 15. kolejki PlusLigi z Indykpolem AZS Olsztyn w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena” rozpocznie się 7 stycznia (niedziela) o godzinie 17:30.

Sprzedaż biletów w formie elektronicznej  odbywa się na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl. Zachęcamy do kibicowania podopiecznym trenera Dominika Kwapisiewicza w starciu z „Akademikami” z Olsztyna. Bilety będą dostępne również w kasie biletowej, na godzinę przed rozpoczęciem meczu z Indykpolem AZS Olsztyn w holu głównym Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Wszelkie ulgi przysługują po okazaniu ważnego dokumentu uprawniającego do otrzymania zniżki, czyli m.in. aktualna karta mieszkańca, podstemplowana legitymacja itp.

Aktualny cennik i informacje o dostępnych ulgach znajdziesz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl/cennik.

Kolejnym, ligowym meczem Ślepska Malow Suwałki będzie domowe starcie z Exact Systems Hemarpolem Częstochowa, zaplanowane na 12 stycznia 2024 roku, o godzinie 17:30. Mecz zostanie rozegrany w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”, przy ul. Zarzecze 26 w Suwałkach.