Sierżant Wioleta Bujanowska z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Polski Kettlebell Sport w Gdyni. To ogromny sukces suwalskiej funkcjonariuszki, która wciąż nie zwalnia tempa!
Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych i Gwardyjskie Mistrzostwa Polski Kettlebell Sport odbyły się 20 czerwca 2026 roku w Gdyni. Wśród zawodników znalazła się sierżant Wioleta Bujanowska – policjantka ruchu drogowego z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, która w swojej kategorii wywalczyła srebrny medal, zajmując 2 miejsce! Wioleta przez 12 minut podnosiła odważnik 16 kilogramowy, wykonując 258 powtórzeń. Sukces naszej funkcjonariuszki to wynik ciężkiej pracy, sportowej pasji i determinacji. Kettlebell sport wymaga nie tylko siły, ale także wytrzymałości, precyzji i hartu ducha – a tych cech Wiolecie z pewnością nie brakuje. Na co dzień sierżant Bujanowska dba o bezpieczeństwo uczestników ruchu drogowego na terenie Suwałk i powiatu. Po służbie nie zwalnia tempa – dosłownie i w przenośni – realizując swoje sportowe marzenia. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Źródło: https://suwalki.policja.gov.pl/




