Siatkarze Ślepska Malow Suwałki przerwali serię porażek w PlusLidze i wygrali 3:2 (25:21, 16:25, 25:22, 20;25, 15:13) z ZAKSA Kędzierzyn-Koźle w Suwałki Arenie. Punkty dla Ślepska Malow zdobyli: Paweł Halaba – 16, Bartosz Filipiak – 13, Honorato – 12, Konrad Stajer – 10,  Quentin Jouffroy – 9, Damian Wierzbicki – 9, Marcin Krawiecki – 2, Antoni Kwasigroch – 1. Najlepszym zawodnikiem meczu wybrano Pawła Halabę. Mecz był niezwykle wyrównany, ale tym razem to siatkarze suwalskiej drużyny okazali się skuteczniejsi w końcówce decydującego seta.

Ślepsk Malow z 8 pkt zajmuje dziewiątą lokatę w tabeli PlusLigi. W następnej kolejce Ślepsk Malow rozegra w Suwałki Arenie niezwykle ważny mecz ze Stalą Nysa. Początek spotkania 25 października (piątek) o godz. 20:30.