Trzech wychowanków Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki, na co dzień trenujących pod okiem trenera Daniela Ołowniuka, otrzymało powołanie do Kadry Podlaskiego ZPN na turniej finałowy rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego w sezonie 2025/2026.
Powołania otrzymali:
- Gabriel Żołnierowicz
- Szymon Kamiński
- Antoni Fiećko
Gratulujemy zawodnikom i trenerowi oraz życzymy powodzenia i wielu sukcesów w barwach reprezentacji województwa!
Źródło: AP Wigry Suwałki




