Trzech wychowanków Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki, na co dzień trenujących pod okiem trenera Daniela Ołowniuka, otrzymało powołanie do Kadry Podlaskiego ZPN na turniej finałowy rozgrywek o Puchar im. Kazimierza Górskiego w sezonie 2025/2026.

Powołania otrzymali:

  • Gabriel Żołnierowicz
  • Szymon Kamiński
  • Antoni Fiećko

Gratulujemy zawodnikom i trenerowi oraz życzymy powodzenia i wielu sukcesów w barwach reprezentacji województwa!

Źródło: AP Wigry Suwałki