Wystawę „Podlaska Sieć Wolontariatu” można oglądać na parterze, na korytarzach Urzędu Miejskiego w Suwałkach, Jej bohaterami są wolontariusze z całego województwa, także suwalczanie, skromni ludzie, którzy na co dzień nie chwalą się tym co robią, tylko pomagają, bo chcą odmienić czyjś los na lepsze.

Pomysłodawcą i organizatorem wystawy jest Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT, lider projektu „Podlaska Sieć  Wolontariatu”. W jej przygotowaniu pomagały także organizacje pozarządowe z woj. podlaskiego. Wystawa ma na celu pokazanie i propagowanie wolontariatu, który ma w sobie dużo  pozytywnej energii i niesie ze sobą wiele satysfakcji, choć nie zawsze ten pozytywny obraz jest dostrzegany w społeczeństwie.
Wystawa prezentuje wolontariuszy przy pracy, eksponuje ich zaangażowanie i chęć pomocy potrzebującym, a także prezentuje organizacje pozarządowe, które codziennie i przy różnego rodzaju akcjach współpracują z wolontariuszami. Dzięki wystawie każdy może zapoznać się z ideą wolontariatu, dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat wolontariatu i zobaczyć w jakich miejscach potrzebni są wolontariusze.
Wystawa jest prezentowana w woj. podlaskim. Zainteresowani jej prezentacją powinni skontaktować się z CAS PRYZMAT, 16-400 Suwałki, ul. Noniewicza 91, tel./fax 87 565 02 58,  e-mail: wolontariat@pryzmat.org.pl,  www.pryzmat.org.pl.

Wystawa powstała w ramach projektu „Podlaska Sieć Wolontariatu”, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego i realizowanego przez Centrum Aktywności Społecznej PRYZMAT z Suwałk w partnerstwie z Fundacją Centrum Inicjatyw na rzecz Społeczeństwa z Białegostoku, Stowarzyszeniem Centrum na Wschodzie z Dziadkowic i Fundacją Leonardo z Łomży.