Wigry wygrały 2:0 mecz w Pucharze Polski w Wałbrzychu z Górnikiem. Gole strzelili:
Dawit Makaradze 44, Mateusz Żebrowski 53

Górnik: Kamil JarosińskiMichał Oświęcimka, Bartosz Tyktor, Grzegorz Michalak, Mateusz SawickiDominik Radziemski, Sebastian Surmaj, Marcin Morawski, Kamil Śmiałowski (46, Damian Migalski), Mateusz Krzymiński (65, Mateusz Sobiesierski) – Marcin Orłowski.

Wigry: Karol SalikJakub Bartkowski, Tomasz Jarzębowski, Adrian Karankiewicz, Artur BoguszBartosz Biel (42, Mateusz Żebrowski), Bartłomiej Kalinkowski, Aleksandar Atanacković (69, Maksims Rafaļskis), Dawit Makaradze, Łukasz MonetaPiotr Ruszkul (58, Marcin Tarnowski).

żółte kartki: Sawicki, Krzymiński, Michalak – Karankiewicz, Bogusz.
czerwone kartki: Grzegorz Michalak (78. minuta, Górnik, za drugą żółtą), Mateusz Sawicki (88. minuta, Górnik, za drugą żółtą).

Wigry w następnej rundzie, która odbędzie się 12 sierpnia, zmierzą się w Suwałkach z  GKS Katowice.

Źródło: 90minut.pl