Suwalskie Juwenalia 2024 to wydarzenie, które każdego roku przyciąga tłumy studentów i mieszkańców regionu. W tym roku, 17 maja na Bulwarach nad Czarną Hańczą w Suwałkach, uczestnicy będą mieli okazję doświadczyć wyjątkowego dnia koncertowego z udziałem gwiazd muzyki pop, rock, reggae oraz disco polo/folk.

Gwiazdy Juwenaliów
W oczekiwaniu na Suwalskie Juwenalia 2024, organizatorzy zapowiadają, że wkrótce ujawnią kolejne gwiazdy, które dołączą do już ogłoszonych.

BARANOVSKI – Popowa Sensacja Sceny Muzycznej
Jako pierwsza ogłoszona gwiazda, BARANOVSKI, jest artystą, który zdobył serca publiczności swoją autentycznością i charyzmą. Znany z takich hitów jak “Chcę być sobą” i “Lubię być z nią”, BARANOVSKI to wokalista, który nie potrzebuje “Czułych słówek”, aby zachwycić słuchaczy. Jego występ na scenie obiecuje być mieszanką luzu i energii, która rozpali “Iskry” w sercach fanów.

DAJ TO GŁOŚNIEJ – Eklektyczne Brzmienia Disco Polo/Folk
Do BARANOVSKIEGO dołącza zespół DAJ TO GŁOŚNIEJ, który z impetem wkroczył na polską scenę muzyczną w 2019 roku. Ich muzyka, choć kojarzona z nurtem disco polo, to mieszanka różnorodnych inspiracji, od folku po rock. Zespół zapowiada, że ich występ będzie pełen niespodzianek i gwarantuje, że zarówno “Ona będzie zaskoczona”, jak i każdy uczestnik Juwenaliów.

OSYDA – ROCK
Osyda to zespół z Suwałk, założony w 2022 roku przez Michała Osydę i Bartosza Zackiewicza. Ich muzyka to rockowa mieszanka nowoczesnych rockowych brzmień okraszonych elektronicznymi wtrętami ze starą dobrą szkołą rock’n’rolla, wyczuwalną w niektórych numerach już od pierwszych taktów. W ubiegłym roku wystąpili na juwenaliowej scenie, gdzie zaprezentowali się z genialnej strony. Teraz wracają z jeszcze większym i bogatszym programem.

Program Juwenaliów
17 maja: Dzień koncertowy z udziałem gwiazd muzyki pop, rock, reggae i disco polo/folk.
18 maja: Dzień klubowy, podczas którego uczestnicy będą mogli kontynuować świętowanie w rytmach ulubionych hitów.
Suwalskie Juwenalia to nie tylko koncerty. To czas radości, zabawy i niezapomnianych wspomnień. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w największym święcie studentów w północno-wschodniej Polsce. Bądźcie gotowi na dwa dni pełne muzyki, tańca i świętowania.

Organizatorem Juwenalii jest PUZ w Suwałkach

Suwalskie Juwenalia 2024