Ślepsk Malow gra w piątek (16.12)

Ślepsk Malow gra w piątek (16.12)

W Suwałki Arenie 16 grudnia (piątek) o godz. 17:30 rozpocznie się mecz PlusLigi Ślepska Malow ze Stalą Nysa. Meczem 16. kolejki siatkarze Ślepska Malow rozpoczynają rundę rewanżową PlusLigi w sezonie 2022/2023. Po zwycięstwie z BBTS-em Bielsko-Biała i historycznym awansie do Pucharu Polski biało-niebiescy podejmą we własnej hali zespół z Nysy, będący w pierwszej fazie trwającego sezonu jedną z ligowych rewelacji.

W ostatnich tygodniach drużyna prowadzona przez trenera Daniela Plińskiego zanotowała jednak serię porażek, które odbiły się na pozycji w tabeli. PSG Stal Nysa plasuje się obecnie na 10. miejscu, ale do suwalczan, będących na 6. pozycji, traci zaledwie jeden punkt. Przypomnijmy, że w pierwszej rundzie rozgrywek zespół z Nysy zwyciężył we własnej hali ze Ślepskiem Malow Suwałki 3:1. To dobry moment na rewanż!

Co musisz wiedzieć wybierając się na mecz Ślepsk Malow Suwałki – PSG Stal Nysa?

• Wejście do hali otwieramy o godz. 16:30,
• Kasa biletowa będzie otwarta również od godz. 16:30,
• Bilet w formie elektronicznej kupisz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.
• Stacjonarnie wejściówki dostępne będą w kasach biletowych, w dniu meczu,
• Biało-niebieskie gadżety dla kibiców oferuje Sklep Kibica Ślepska Malow Suwałki, dostępny w holu głównym „Suwałki Arena”!
• Zapraszamy najmłodszych fanów siatkówki, wraz z opiekunami, do Strefy Dziecka.

W jaki sposób mogę dojechać do hali, na mecz?

Tradycyjnie będzie możliwość dotarcia na mecz Ślepska Malow Suwałki meczową komunikacją miejską. Przejazdy autobusami, które dowożą kibiców biało-niebieskich na mecze PlusLigi, są BEZPŁATNE.

Kurs na mecz z PSG Stalą Nysa rozpocznie się 16 grudnia o godzinie 15:30 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie.

Trasa: Świerkowa – Nowomiejska – Pułaskiego – Kowalskiego – Reja – Kościuszki – 24 Sierpnia – Suwałki Arena

Przyjazd przed Halę Sportowo-Widowiskową “Suwałki Arena” 30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Autobus powrotny wyrusza 20 minut po zakończeniu spotkania.

źródło: Ślepsk Malow Suwałki

Top