Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury spotykają się trzy artystyczne temperamenty – Jeremiego Przybory, Magdy Umer i Mumio. Jest więc dowcipnie i bardzo zabawnie, ale też refleksyjnie i wzruszająco. Postaci ujmują wrażliwością i szczerością, a całość jest wspaniale wzbogacona muzycznie przez oryginalne trio muzyczne. Teksty Mistrza Jeremiego są przeplatane szalonymi improwizacjami spod znaku Mumio, do których jakże udaną kontrę stanowi kojąca postać Ciotki Mizerii w świetnym wykonaniu Magdy Umer.

6.04.2024, godzina 19.00
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

bilety 140 zł

Wszystko pięknie z dużym wdziękiem powiedziane i zaśpiewane. Teatralno-muzyczna konwencja okazuje się strzałem w dziesiątkę.

Obsada:
Magda Umer
„Kino-teatr Mumio” w składzie:
Jadwiga Basińska,
Darek Basiński
Jacek Borusiński

Muzycy:
Stanisław Szczyciński – fortepian

Maciej Szczyciński – kontrabas
Szymon Linette – perkusja

Bilety w przedsprzedaży w atrakcyjnych cenach! Z Suwalską Kartą Mieszkańca zniżki do -50%!

fot. Dorota Awiorko

Uwaga! Naszych Czytelników zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, do wygrania jedno pojedyncze zaproszenie na koncert „Przybora na 102, Magda Umer i MUMIO”. Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie: „Kiedy Magda Umer była w Suwałkach?”. Odpowiedź należy przesłać na adres kontakt@dwutygodniksuwalski.pl. Należy również polubić na facebooku stronę Dwutygodnik Suwalski oraz polubić i udostępnić wpis dotyczący konkursu. Zwycięzcę poinformujemy drogą e-mailową. KONKURS ROZSTRZYGNIĘTY!