Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia dwóch osób. Kierującemu audi zatrzymano prawo jazdy. Suwalscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj przed 6.00 dyżurny suwalskiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym  w Suwałkach, przy ul. Sejneńskiej. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że na oznakowanym przejściu dla pieszych przechodził  przez ulicę 57- latek i 24- latka. Kierujący audi, z dotychczas nieustalonych przyczyn, potrącił pieszych. W wyniku wypadku kobieta i mężczyzna zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 24- letni kierujący był trzeźwy. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych. Nadmierna prędkość, nieuwaga, w połączeniu z ograniczoną widocznością jest najczęstszą przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych z udziałem pieszych.

Top