Na przejściu dla pieszych doszło do potrącenia dwóch osób. Kierującemu audi zatrzymano prawo jazdy. Suwalscy policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia.

Dzisiaj przed 6.00 dyżurny suwalskiej Policji został poinformowany o zdarzeniu drogowym  w Suwałkach, przy ul. Sejneńskiej. Mundurowi natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że na oznakowanym przejściu dla pieszych przechodził  przez ulicę 57- latek i 24- latka. Kierujący audi, z dotychczas nieustalonych przyczyn, potrącił pieszych. W wyniku wypadku kobieta i mężczyzna zostali przetransportowani do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 24- letni kierujący był trzeźwy. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zaistniałego zdarzenia wyjaśniają suwalscy policjanci.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu drogowego o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonach przejść dla pieszych. Nadmierna prędkość, nieuwaga, w połączeniu z ograniczoną widocznością jest najczęstszą przyczyną tragicznych w skutkach wypadków drogowych z udziałem pieszych.