Siatkarze Ślepska Malow przegrali 1:3 (16;25, 25:20, 17:25, 18:25) z Jastrzębskim Węglem w kolejnym meczu Plus Ligi rozegranym w Suwałkach.Suwalska drużyna zagra niezły mecz, ale niestety nie udało się zdobyć punktu. Mecz od drugiego seta mógł się podobać. O zwycięstwie Jastrzębskiego Węgla zdecydowała przede wszystkim bardzo skuteczna zagrywka Dawida Konarskiego, Tomasza Fornala i Jurija Gładyra oraz ich niesamowita skuteczność w ataku (prawie 65% średnia skuteczność całego zespołu). W suwalskim zespole bardzo dobry mecz rozegrał Bartłomiej Bołądź, zwłaszcza w drugim secie oraz Kevin Klinkenberg. MVP meczu: Dawid Konarski.

W siedemnastu meczach Plus Ligi Ślepsk Malow wywalczył dziewiętnaście punktów i zajmuje dziewiątą lokatę w tabeli. Kolejne dwa mecze Ślepsk Malow rozegra w Suwałkach, ale będzie trudno w nich o zdobycz punktową. Najpierw 5 lutego o godz. 17:30 Ślepsk Malow zmierzy się z mistrzem Polski Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn- Koźle, a następnie 9 lutego o godz. 14:45 rywalem suwalskiej drużyny będzie PGE Skra Bełchatów.