Po ponad trzech dekadach kierowania Międzyzakładową Spółdzielnią Mieszkaniową w Suwałkach na emeryturę przechodzi Tadeusz Szymańczyk (na zdjęciu) – jeden z najbardziej doświadczonych działaczy spółdzielczych w mieście.
Funkcję prezesa MSM pełnił nieprzerwanie od 1 grudnia 1992 roku. Przez 16 lat był także radnym Rady Miejskiej w Suwałkach, w tym przez 4 lata (1994–1998) zasiadał w Zarządzie Miasta. Obecnie jest członkiem Krajowej Rady Spółdzielczej oraz aktywnie działa w wielu organizacjach społecznych, m.in. jako przewodniczący Rady Przyjaciół ZHP i prezes Stowarzyszenia Przyjaciół DPS „Kalina”.
Od 1 sierpnia br. urząd prezesa MSM obejmie Jacek Koniaszewski, który był wiceprezesem tej spółdzielni.




