Wakacje z Ośrodkiem Sportu i Rekreacji  mają typowo sportowy przebieg. 08. lipca na terenach rekreacyjnych Zalewu Arkadia, po raz pierwszy w naszym mieście, odbył się turniej piłki nożnej plażowej zwanej również beach soccer.  W turnieju, w kategorii do 16 lat, wzięło udział 5 drużyn. Mecze były rozgrywane systemem Funino, w którym gra toczy się na 4 bramki, a na boisku występuje łącznie 6 zawodników (po trzech w drużynie).

Zwycięzcą turnieju beach soccer’a zorganizowanego w ramach programu „Wakacje z OSiR 2015″ została drużyna Śmiech Suwałki w składzie: Sebastian Zackiewicz, Patryk Wróblewski, Gabriel Romatowski, która w drodze po zwycięstwo wygrała wszystkie mecze. Drugie miejsce zajęła drużyna FC Kasztany. O trzecim miejscu zdecydował bilans bramkowy, albowiem zarówno Spartanie jak i Barca  w 4 meczach zdobyły tyle samo punktów (4). Lepszym bilansem bramkowym mogli pochwalić się Spartanie i to oni zajęli 3 miejsce w turnieju. Piąte miejsce zajęła drużyna REQIRO.

Zawody prowadził Daniel Książek (Kolegium Sędziów Podl. ZPN).

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju piłki nożnej plażowej otrzymały puchary i dyplomy, a zawodnicy trzech najlepszych drużyn otrzymali pamiątkowe medale.