W Mrągowie odbył się 5 Festiwal Piosenki „Mrągowska Łapa”. Nazwa festiwalu nawiązuje do herbu miasta, w którym widnieje łapa niedźwiedzia. Bardzo dobrze wypadła Suwalska reprezentacja!
Jury przyznało
- 1 miejsce Ani Wojno ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Suwałkach w kategorii uczniów szkół podstawowych/ harcerzy,
- 1 miejsce w zespołach młodszych wyśpiewały „Beciaki” w składzie Ania Wojno, Laura Wyżlańska i Luiza Kołosza
W kategorii solistów starszych 2 miejsce zajęła Julia Bigielis. A w kategorii „open” wystąpił ich instruktor – Marek Zborowski-Weychman i swoim wykonaniem rozruszał publiczność i jury do tego stopnia, że zajął 1 miejsce.




