Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach wspólnie z Augustowsko-Suwalskie Towarzystwem Naukowym

zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Działo się w Suwałkach”.

O tym, jak przywiązanie do miejsca może wpływać na życie oraz wydawanych książkach o Suwalszczyźnie

opowie Piotr Brysacz

24 czerwca (środa), godzina 17
Muzeum im. Marii Konopnickiej w Suwałkach
ul. T. Kościuszki 31