W piątek 12 czerwca o godz. 20 „Biegiem na Piątkę” (5 km) rozpocznie się Miejskie Święto Biegania „Rozbiegane Suwałki”. W sobotę 13 czerwca biegacze będą rywalizowali na suwalskich ulicach w Biegach Pełnych Energii (dzieci i młodzież) oraz Suwalska Ćwiartka (dystans 10,5 km). Start i meta, a także całe zaplecze zawodów będą zlokalizowane na terenach przylegających do Placu M. Konopnickiej. Główny bieg rozpocznie się o godz. 21. Jego trasa będzie prowadziła m.in. ulicami Wigierską, 24 Sierpnia i T. Kościuszki. A w niedzielę 14 czerwca o godz. 9 rozpocznie się Śniadaniowy Bieg na Wyspę (ok. 3,5 km) czyli luźna, rekreacyjna forma zakończenia weekendu z pysznym śniadaniem Mistrzów na finiszu.
Szczegóły na: www.osir.suwalki.pl