Trzy złote medale i jeden srebrny wywalczył młody pływak MUKS Olimpijczyk Suwałki Filip Kosiński na Zimowych Mistrzostwach Polski juniorów młodszych do lat 14 rozgrywanych w Olsztynie.

F. Kosiński wygrał 200 m st. grzbietowym z czasem nowego rekordu Polski 14-latków- 1:59.53 sek. Drugiego na mecie pływaka wyprzedził prawie o 5 sek. To na dystansie 200 m nokaut. Podobnie swoim rywalom nie dał najmniejszych szans na 100 m st. grzb. Wygrał  z czasem 54.73, co jest nowym rekordem 14-latków i drugiego pływaka na 100 m wyprzedził o dwie sekundy. F.  Kosiński zwyciężył też na 50 m st. grzb. z czasem 25.27- nowy rekord Polski 14-latków. Na 200 m st. zmiennym F. Kosiński był drugi z czasem 2:05.39.

Na mistrzostwach wystartowała też inna zawodniczka MUKS Olimpijczyk Suwałki- Julia Gwaj, która zajęła 9 lokatę na 400 m st. zm. z czasem 5:14.55. Na dystansie 100 m st. zm. z czasem 1:08.45 wywalczyła dwunaste miejsce. Na 200 m st. zm. była czternasta z czasem 2:28.67, a na 100 m st. klas. była 18 z czasem 1:16.80.