Co zmienić w suwalskiej komunikacji miejskiej?

Co zmienić w suwalskiej komunikacji miejskiej?

W 2019 r. zostanie oddana do użytku obwodnica Suwałk, co spowoduje że z miejskich ulic znikną ciężarówki. Zakończenie tej ważnej inwestycji to również zmiana modelu funkcjonowania suwalskiej komunikacji miejskiej. Aby poznać Państwa opinie w tym zakresie, zapraszamy do wypełnienia krótkiej, anonimowej ankiety.

Otwarcie obwodnicy Suwałk stworzy ogromną szansę na uporządkowanie ruchu komunikacyjnego, poprawi płynność i bezpieczeństwo podróżowania w mieście. W związku z tym Miasto Suwałki, organizator komunikacji miejskiej, przygotowuje się do przebudowy sieci transportu zbiorowego na swoim terenie.

Ważnym aspektem zmian będzie dostosowanie komunikacji do kierunków rozwoju miasta oraz do potrzeb pracowników zakładów funkcjonujących w Suwałkach. Aby były to zmiany na lepsze, dostosowane to rzeczywistych oczekiwań pasażerów, potrzebujemy Państwa pomocy i opinii. Dlatego prosimy o poświęcenie chwili czasu na wypełnienie ankiety dotyczącej oceny funkcjonowania suwalskiej komunikacji miejskiej, która znajduje się pod poniższym adresem:

https://goo.gl/forms/fiCU5cQlSUYTnAX62

Ankietę można również pobrać tutaj: (klikając tutaj) i wypełnioną do dnia 15.06.2018 r.  dostarczyć do:

–   Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Mickiewicza 1 (portiernia),

–   Urzędu Miejskiego w Suwałkach, ul. Noniewicza 71A (portiernia),

–   PGK w Suwałkach Sp. z o.o., ul. Sejneńska 82,

–   Suwalskiego Ośrodka Kultury (SOK), ul. Papieża Jana Pawła II 5,

–   Aquaparku, ul. Papieża Jana Pawła II 7.

Dziękujemy za wypełnienie ankiety i zamieszczone w niej uwagi. Wszystkie są dla nas bardzo cenne i posłużą do opracowania kierunków zmian w suwalskiej komunikacji miejskiej.

źródło:UM Suwałki

Top