W Suwałkach siatkarze Ślepska niespodziewanie przegrali 1:3 (26:28, 17:25, 25:22, 16;25) z Krispolem Września w meczu I ligi. W pierwszym secie gra była wyrównana, ale w końcówce skuteczniejsi okazali się siatkarze z Wrześni. Ślepsk dobrze rozpoczął drugi set, ale od stanu 10:7 w grze suwalskiej drużyny coś się zacięło i rywale zdobywali punkty seriami. Zawodnicy z Wrześni dobrze grali zagrywką, w przeciwieństwie do siatkarzy suwalskiej drużyny.  Set wyraźnie wygrany przez Krispol. Od początku trzeciego seta kilkupunktową przewagę mieli siatkarze Ślepska i wygrali 25:22. Z kolei czwarty set lepiej zaczęli zawodnicy Krispolu i szybko uzyskali kilkupunktową przewagę, którą stale powiększali do końca seta. Najlepszym zawodnikiem  meczu wybrano Mateusza Jóźwika z Krispolu.

Siatkarze Ślepska po raz kolejny przegrali 1:3 mecz rozgrywany w Suwałkach, który transmitowała ogólnopolska stacja telewizyjna Polsat Sport. Wcześniej Ślepsk przegrał z BBTS Bielsko-Biała i Gwardią Wrocław. To był ostatni mecz rundy zasadniczej I ligi rozgrywany w Suwałkach. Teraz przed suwalskim zespołem dwa mecze do rozegrania na wyjeździe: z AZS AGH w Krakowie i z BBTS w Bielsko-Biała. Na dwie kolejki przed końcem rundy zasadniczej Ślepsk z 17 zwycięstwami i 48 pkt zajmuje czwartą lokatę w tabeli.