17 września odbył się turniej o Puchar Suwalskiego Towarzystwa Tenisowego. Formuła turnieju:kojarzenie  zawodników w pary na podstawie losowania zawodników słabszych do lepszych. Zgłosiło się 20 osób z Suwałk, Sejn, Gołdapi, Augustowa, Krzywego, oraz miejscowości Burdy k. Węgorzewa. Najmłodszy zawodnik miał 13 lat, a najstarszy 57. W trakcie turnieju zawodnicy mogli skorzystać z poczęstunku (grill, słodycze, napoje).
Zwycięzcami turnieju została para suwalsko-sejneńska Robert Usarek (instruktor Szkoły Tenisa Champion)/Mateusz Tydman, którzy w finale pokonali klubowiczów Szkoły Tenisa Champion Filipa Olszewskiego i Roberta Grochowskiego 9:2. W meczu o 3 miejsce gołdapianie Robert i Anna Popławscy (małżeństwo) pokonali suwalczanina Adama Cąkałę oraz Jakuba Tubiszewskiego (Sejny) 6:2.
3 najlepsze pary otrzymały pamiątkowe puchary.

klasyfikacja końcowa:
I Robert Usarek/Mateusz Tydman
II Filip Olszewski/Robert Grochowski (Szkoła Tenisa Champion)
III Robert Popławski/Anna Popławska
IV Adam Cąkała/Jakub Tubiszewski
V Stanisław Woźniak/Bartek Paszko (Szkoła Tenisa Champion)
VI Wiesław Kamiński/Mateusz Matulewicz
VII Wacław Cherubin/Hubert Luto
VIII Adam Pietraszkiewicz/Urszula Makarska (Szkoła Tenisa Champion)
IX Julia Sowulewska/Wiktoria Cherubin (obie Szkoła Tenisa Champion)
X Bogdan Frydrych/Bartek Kropiewnicki

po turnieju głównym został również przeprowadzony tie-breakowy turniej w kategorii 50+.
I Stanisław Woźniak
II Bogdan Frydrych
III Wacław Cherubin
IV Wiesław Kamiński

organizatorem turnieju i sponsorem nagród było Suwalskie Towarzystwo Tenisowe.

Sukcesy suwalskich pań w turniejach tenisowych poza Suwałkami

Klubowiczka Szkoły Tenisa Champion , 10-letnia Róża Zielińska brała udział 19 września w turnieju tenisowym w Mikołajkach. W kategorii do 10 lat Róża zajęła dobre 3 miejsce i została nagrodzona pamiątkowym pucharem oraz nagrodami rzeczowymi. Organizatorem turnieju był P. Wiesław Bieńkowski – tenisista z Mikołajek.

Natomiast 15-letnie Klubowiczki Szkoły Tenisa Champion Julia Sowulewska i Kornelia Zielińska wystartowały w turnieju damski w Giżycku, kategoria Open (brak ograniczeń wiekowych). Grano systemem każdy z każdym. Wszystkie swoje mecze wygrała Julia i pewnie zwyciężyła w turnieju. Natomiast świetne drugie miejsce zajęła Kornelia, która pokonała wszystkie rywalki ustępując jedynie koleżance z Suwałk.

autorzy zdjęć: Robert Usarek, Katarzyna Zielińska, Mariola Czajkowska