Zwis na drążku to bardzo proste ćwiczenie, które daje wiele korzyści. Przede wszystkim ma niezwykle dobroczynny wpływ na kręgosłup. Podczas teoretycznie luźnego ćwiczenia wzmacnia się wiele mięśni.

Odsłaniamy kolejne karty 𝙎𝙏𝙍𝙀𝙁𝙔 „𝙎𝙋𝙊𝙍𝙏𝙊𝙒𝙀 𝙈𝙄𝘼𝙎𝙏𝙊”, która zostanie zorganizowana 1 maja podczas Suwalskiej Majówki Europejskiej . O godzinie 13:00 na malowniczych Bulwarach nad rzeką Czarną Hańczą pasjonaci i sympatycy sportu wezmą udział w wyjątkowym wyzwaniu . Będzie to idealna okazja, aby w otoczeniu przyrody sprawdzić się w niecodziennej konkurencji.

Konkurs przewiduje współzawodnictwo w dwóch kategoriach wiekowych:

KATEGORIA JUNIOR – uczestnicy do 15. roku życia

KATEGORIA OPEN – uczestnicy powyżej 16. roku życia

Oprócz emocjonującej zabawy, uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń, poznania nowych ludzi oraz spędzenia aktywnie czasu na świeżym powietrzu. Dla najlepszych przewidziane zostały atrakcyjne nagrody.

Obowiązują zapisy stacjonarne. Przyjmowanie zgłoszeń rozpocznie się w dniu wydarzenia o godz. 11:00 przy stoisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Start pierwszej próby nastąpi o godz. 13:00. Jednocześnie gorąco zapraszamy do uczestnictwa w pozostałych atrakcjach: gry w Teqball, SubSoccer oraz piłkarzyki, spróbowania swoich sił w boksie i tenisie, wzięcia udziału w konkursie żonglerki piłkarskiej, bądź przygotowania własnego modelu samolotu z sekcją modelarstwa lotniczego!

SUWALSKA MAJÓWKA EUROPEJSKA – DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Źródło: OSiR Suwałki