Ledwo zakończył się sezon 2023/2024 PlusLigi, a już rozpoczęły się przygotowania do nowych rozgrywek ligowych. Na razie są to przygotowania organizacyjno-kadrowe. Rozpoczęły sie już zmiany w Ślepsku Malow Suwałki. Jak poinformował portal Strefa Siatkówki, po dwóch sezonach spędzonych w Ślepsku Malow na zmiany zdecydował się Arkadiusz Żakieta. Doświadczony atakujący opuści szeregi zespołu z Suwałk, ale według informacji Strefy Siatkówki ma nadal grać w PlusLidze.

Jaki skład Ślepska Malow w sezonie 2024/25?

Po sezonie nadszedł czas na roszady w składzie zespołu znad Czarnej Hańczy. Przesądzone jest, że nadal będzie w nim występował Bartosz Filipiak, ale nie będzie już stanowił duetu atakujących Ślepska Malow z Arkadiuszem Żakietą, który w minionym sezonie pojawił się na boisku w 21 spotkaniach Ślepska Malow. Zdobył w nich 76 punktów, w tym 5 na zagrywce i 9 w bloku, a w ataku osiągnął 43% skuteczności. Według informacji Strefy Siatkówki w kolejnych rozgrywkach ma zasilić szeregi Jastrzębskiego Węgla.

Nie będzie to jedyna zmiana w Ślepsku Malow, bowiem wcześniej po 20 latach grę w nim zakończył Łukasz Rudzewicz. Z kolei do Suwałk ma przenieść się brazylijski przyjmujący – Henrique Honorato.

źródło: Strefa Siatkówki