Badmintoniści SKB Litpol- Malow Suwałki wywalczyli trzy medale na 53. Yonex Indywidualnych Mistrzostwach Polski rozgrywanych w Białymstoku. Po jednym złotym, srebrnym i brązowym. Złoto wywalczył Adam Cwalina w grze podwójnej mężczyzn grający w parze z Robertem Mateusiakiem, srebro zdobyły Kamila Augustyn i Monika Bieńkowska w grze podwójnej kobiet,a brąz Michał Łogosz i Kamila Augustyn w mikście.
W ćwierćfinale z zawodników SKB Litpol- Malow swoje gry przegrali: Michał Poulakowski w grze pojedynczej mężczyzn, Magdalena Witek w grze mieszanej grająca w parze z Przemysławem Szydłowskim oraz niespodziewanie Łukasz Moreń grający w parze z Wojciechem Szkudlarczykiem.
Wyniki badmintonistów SKB Litpol-Malow Suwałki:
Gra pojedyncza mężczyzn:
Michał Sobolewski:
1 runda eliminacji wolny los
2 runda Michał Kaźmierczak (6, (Beninca UKS Feniks Kędzierzyn-Koźle)) 21:11, 21:12
3 runda Hubert Pączek (AZS AGH Kraków) 12:21, 10:21
Maciej Poulakowski
1/32 Adam Sowa (5/8, Kolejarz Częstochowa) 21:13, 21:13
1/8 Marcin Kalitka (AZS AGH Kraków) 21:14, 21:16
1/4 Rafał Hawel (-) 17:21,12:21
Gra podwójna mężczyzn
Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk (2,Hubal)
1/16 wolny los
1/8 Tomasz Persona(AZSAGH Kraków)/Michał Suski(AZSWAT Warszawa) 21:8, 21:12
1/4 Paweł Pietryja(Plesbad Pszyczna)/Przemysław Szydłowski(Technik) 21:14,17:21, 16:21
Adam Cwalina/Robert Mateusiak(Hubal)
1/16 Jerzy Dołhan/Sławomir Hetmański (Victoria Domecko) 21:9, 21:7
1/8 Patryk Kopeć(Stal Nowa Dęba)/Konrad Płoch(5/8, Start Widełka) 21:12, 21:15
1/4 Adrian Jaśkowiak(UKS Baranowo)/Radosław Wróbel(3/4,Vol-Trick Kępno) 21;12, 21:14
½ Paweł Prądzyński/ Jan Rudziński 21:12,22:20
finał Paweł Pietryja/ Przemysław Szydłowski 21:12, 21:13
Michał Sobolewski/Adam Szolc (5/8, Hubertus Zalesie Górne)
1/16 wolny los
1/8 Paweł Pietryja(Plesbad Pszyczna)/Przemysław Szydłowski(Technik) 16:21, 13:21
Gra podwójna kobiet:
Kamila Augustyn/Monika Bieńkowska
1/16 wolny los
1/8 Kinga Haracz/Katarzyna Macedońska (Technik) 21:19, 21:15
1/4 Wiktoria Adamek(UKS Ząbkowice Dąbrowa Górn.)/Izabela Pajek(2, Orlicz Suchedniów) 21;17, 21:14
½ Dominika Cygan/ Małgorzata Janiaczyk 21:12,21:17
finał Agnieszka Wojtkowska/Aneta Wojtkowska 16:21, 16:21
Kornelia Marczak/Magdalena Witek
1/16 Agnieszka Foryta(Energa Lubliniec)/Ida Wiśniewska(Yonex Team Lublin) 22:20, 21:18
1/8 Agnieszka Wojtkowska/Aneta Wojtkowska (Technik) 16:21, 21:19, 6:21
Gra mieszana
Michał Łogosz/Kamila Augustyn
1/16 Aleksander Jabłoński(Hubal)/Kinga Haracz(Technik) 21:19, 21:17
1/8 Maciej Ociepa(Kolejarz Częstochowa)/Karolina Gajos(3/4,Dwójka Blachownia) 21:23, 21:14, 21:12
1/4 Radosław Wróbel(Vol-Trick Kępno)/Izabela Pajek (5/8,Orlicz Suchedniów) 21:7,21:13
½ Robert Mateusiak/ Nadieżda Zięba 14:21, 5:21
Przemysław Szydłowski(Technik)/Magdalena Witek
1/16 Piotr Kowenicki/Aneta Walentukanis (AZS UWM Olsztyn) 21:6, 21:10
1/8 Jan Rudziński/Wiktoria Rudzińska (5/8, AZS AGH Kraków) 21:14, 21:8
1/4 Robert Mateusiak/Nadzieżda Zięba (1, Hubal) 13;21, 9:21