Zlot Hufca ZHP Suwałki

Zlot Hufca ZHP Suwałki

Zbliża się od dawna wyczekiwane przez wszystkich harcerzy Hufca ZHP Suwałki im. Tadeusza Lutostańskiego wydarzenie. Największe w ciągu całego roku harcerskiego – ZLOT HUFCA ZHP SUWAŁKI 2022.

Już w najbliższy weekend, w dniach 10-12 czerwca suwalskie środowisko Związku Harcerstwa Polskiego spotka się w Harcerskiej Bazie „Garbaś”, by we wspólnym braterskim gronie zakończyć bieżący rok harcerski, podsumować rok pracy w jednostkach, wymienić się doświadczeniami, zintegrować się. Przed harcerską społecznością pozostaną już tylko letnie obozy, które są najważniejszą częścią harcerskiego roku, podsumowaniem pracy w jednostkach.

Harcerska Baza „Garbaś znajdująca się pomiędzy Filipowem a Bakałarzewem, w której odbędzie się tegoroczny Zlot Hufca ZHP Suwałki. To właśnie to miejsce, na rzecz którego harcerze prowadzą obecnie różnorodne akcje w celu pozyskania środków finansowych na remont kuchni i wyposażenia ośrodka.

Wyremontowana baza ma służyć w przyszłości nie tylko samym harcerzom (z całej Polski), ale także może stać się wyjątkowym miejscem dla społeczności szkolnej, która będzie mogła organizować tu swoje klasowe biwaki oraz całym rodzinom, które będą chciały odpocząć na łonie przepięknej natury.

Wesprzeć suwalskich harcerzy można poprzez:

– przekazanie środków finansowych poprzez portal zrzutka.pl – https://zrzutka.pl/hwngfh…

– przekazanie środków finansowych na konto bezpośrednio na remont HB Garbaś na nr: 19 1600 1462 1024 6178 1000 0005

– udział w licytacjach udostępnianych na hufcowym fanpag’u : TUTAJ >>

Źródło: Hufiec ZHP Suwałki im. Tadeusza Lutostańskiego

fot. Katarzyna Kamińska, Hufiec ZHP

Top