Rozmarino zaprasza na koncert i wspaniałą dawkę muzyczną a w niej: swing, jazz, bosa nova wykonywane utwory po hiszpańsku, portugalsku po angielsku. Zagrają wspaniali muzycy: przeniosą Państwa w podróż do krajów w których nadal jest ciepło i panuje egzotyka oraz wspaniałe rytmy latynowskie z Kuby, Hiszpanii, Portugalii, Meksyku i Ameryki oraz umilą Państwu ten wieczór.

Zespół powstał w 2017 r. Repertuar zespołu to utwory reprezentujące styl: swingowy, jazzowy i w rytmach latino – bossa novy. Zespół wykonuje repertuar w wielu językach: po angielsku, hiszpańsku i w języku portugalskim. Obecny skład zespołu: Beata Kierejsza – wokal i piano, Krzysztof Filipkowski – instrumenty klawiszowe, Tomasz Kierejsza – gitary, Mariusz Panasiewicz – gitara basowa i Paweł Filipkowski– perkusja.

Mimo upływu lat formacja kultywuje twórczość takich gwiazd muzyki, jak: Frank Sinatra, Astrud Gilberto, Nat King Cole, Ray Charles, Santana, Eric Clapton i Julie London a ich utwory w ciekawych aranżacjach zespołu GoldiesOldies cały czas nie tracą na popularności i królują na listach klasycznych hitów oraz parkietach.

Po małej przerwie związanej i z pademią i zmianą personalną  składu wrócił do aktywności muzycznej i w tym już  zagrali w kilku miastach: Bydgoszcz, Szczecin, Białystok oraz ma już zaproszenie do Niemiec i na Litwę.

Koncert zespołu Goldies Oldies odbędzie się 17 maja o godz. 19.30 na scenie w restauracji Przystanek Rozmarino.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia na stronie www.bilety24.pl