Mieszkańcy Suwałk, którzy byliby zainteresowani współpracą z miejską spółką ZBM TBS w zakresie mieszkań na wynajem z możliwością dojścia do własności może wypełnić specjalną ankietę. Ankieta ma charakter wyłącznie informacyjny.

Dane kontaktowe podane w ankiecie umożliwią pracownikom ZBM TBS wcześniejsze, indywidualne powiadomienie ankietowanych o terminie rozpoczęcia naboru kandydatów na wynajem lokalu w budynku, który miałby powstać przy ul. Rodziny Rylskich w Suwałkach (budynek B).

Plan to wybudowanie bloku z kredytu zaciągniętego przez Spółkę w ramach tzw. finansowania zwrotnego z BGK w Warszawie, zaangażowania przez Miasto Suwałki bezzwrotnego grantu z BGK oraz partycypacji przyszłych najemców w wysokości do 30% w kosztach budowy lokalu.

 Z powodzeniem kontynuujemy nasz program mieszkań na wynajem dla Suwalczan. Finalizujemy już budowę 4 budynku w tej formule i jednocześnie uruchamiamy pierwsze prace nad kolejnym blokiem. Widząc jakie jest zainteresowanie tą ofertą widzę, że Suwalczanie chętnie z tego korzystają – informuje Czesław Renkiewicz, Prezydent Suwałk.

Złożenie niniejszej ankiety ma charakter wyłącznie informacyjny i nie jest wiążące dla żadnej ze stron. Ankietę można znaleźć na stronie ZBM TBS.