Zasłużony dla Miasta Suwałk

Zasłużony dla Miasta Suwałk

Jerzy Szleszyński dołączył do grona osób, które Rada Miejska w Suwałkach wyróżniła tytułem „Zasłużonego Dla Miasta Suwałk”. To osoba zasłużona dla suwalskiego sportu, która od 34 lat społecznie pracuje na rzecz rozwoju badmintona w naszym mieście. Radni jednogłośnie przyjęli Uchwałę o nadaniu tytułu, a J. Szleszyńskiemu gratulowały nie tylko władze miasta, ale również rodzina i najbliżsi współpracownicy.

– Jesteś osobą, która bez wątpienia zasługuje na to wyróżnienie. Gratuluję przyznania tego tytułu i mam nadzieję, że dalej będziesz pracował na rzecz suwalskiego badmintona. Cieszę się, że twoja podobizna razem z innymi zacnymi obywatelami naszego miasta będzie spoglądała na Suwalczan, którzy odwiedzają Urząd Miejski w Suwałkach – powiedział Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk składając gratulacje J. Szleszyńskiemu.

Jerzy Szleszyński urodził się w Grajewie. Jest radcą prawnym, adwokatem.  Działa on na rzecz suwalskiego badmintona od 1977 roku. Jest założycielem sekcji TKKF „Magistratur” przy Urzędzie Miasta Suwałk, wieloletnim wiceprezesem Polskiego Związku Badmintona, prezesem i wiceprezesem Podlaskiego Związku Badmintona, a przede wszystkim prezesem Suwalskiego Klubu Badmintona.

Top