Władcy Kreacji mają nowy pomysł. Mieli już zawieszać swoją aktywność w SOK, ale wtedy okazało się, że jest jeszcze coś do zrobienia. Chcą stworzyć LARP (Live action role-playing). Jeśli wiesz, co to jest, to zapraszamy. Jeśli brzmi to dla Ciebie równie kompletnie tajemniczo, to… też się przydasz!

Środa, 24.02.2016, godz. 17:00-21:00 – możesz dołączyć w każdym momencie!
foyer SOK (I piętro), ul. Jana Pawła II 5

Świat równoległy, który zamierzamy stworzyć nie ma jeszcze nazwy, nie obraliśmy jeszcze kierunku jego rozwoju, jesteśmy jednak Władcami Kreacji i nic nie stanie na przeszkodzie, abyśmy uczynili to wspólnie.

Wyobraź sobie, że akcja Twoich ulubionych książek Fantasy dzieje się w Twoim mieście. Że możesz stać się bohaterem rodem z Tolkiena, Metro, z którejś powieści Łukjanienki albo Sapkowskiego. A może zupełnie pomijając fantasy, chciałbyś wcielić się w rolę wirtualnego policjanta do zadań specjalnych, agenta z Archiwum X…, być kimś więcej niż tylko potencjalnym bohaterem serialu typu trudne sprawy?

W tym świecie mogą się pojawić kasty muzyków, handlarzy, detektywów, mechaników, wynalazców, krawcowych etc.Świat jaki stworzymy może w obecnej chwili pójść zarówno w kierunku Arcanum, Śródziemia według Tolkiena, jak i Avatara czy Mad Maxa. Mogą się pojawić wirtualne waluty i prawdziwe talony, bo potrzeba czegoś dla ciała i czegoś dla ducha, jasne jest więc, że w naszym LARPie mile widziani są też przedsiębiorcy, którzy zechcą udostępniać swoje terytoria na różnego rodzaju bazy, miejsca tajnych spotkań czy magazyny…