Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na wiosenny koncert z okazji 3 maja! Na scenie Suwalskiego Ośrodka Kultury wystąpi zespół SOK BAND pod kierunkiem Krzysztofa Krzesickiego, wraz z solistami: Moniką Brezgieł, Martą Zborowską, Michałem Sowulem. Serdecznie zapraszamy.

3.05.2024, od godz. 17.00, Sala im. A. Wajdy

bilety 40 zł z Suwalską Kartą Mieszkańca >>  zniżki do 50% (Dokument upoważniający do zakupu biletu zniżkowego należy okazywać przed wejściem na wydarzenie.)

KUP TERAZ

Monika Brezgieł

Wokalistka, dyrygentka Suwalskiego Chóru Primo, kapelmistrz Miejskiej Orkiestry Dętej-Suwałki, Chórmistrz Zespołu Pieśni i Tańca Suwalszczyzna, nauczycielka muzyki w Szkole Podstawowej nr 6. Muzyka to nie tylko jej zawód, ale przede wszystkim pasja, którą zajmuje się każdego dnia. Aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym Suwałk.

Marta Zaborowska

Wokalistka urodzona w Suwałkach. Karierę muzyczną rozpoczęłam w Suwałkach jako wokalistka zespołu Bossa Nova Band. W czasie studiów w latach 2002-2005 była wokalistką w Gdańskim zespole jazzowym Exits. Od ubiegłego roku współpracuje z Piano Blues Band pod kier. Krzysztofa Krzesickiego w Suwałkach, angażując się wokalnie w działalność zespołu podczas np. Suwałki Blues Festival czy innych uroczystości. Uwielbia muzykę jazzową, rockową oraz wszelkiego rodzaju muzykę rozrywkową.

Michał Sowul

Absolwent szkoły muzycznej PSM w Suwałkach współpracował z Gospel Choir wokalista zespołu Piano Blues Band i częsty gość Formacji Sok Band. W ostatnim czasie pod swoim nazwiskiem wydał trzy single „Kwiaty w oknie”, „Nadzieja” i „Wiosna w moim mieście”.

Krzysztof Krzesicki – pianista, aranżer, leader zespołów SOKBAND I PIANO BLUES BAND z którym co roku występuje na Suwalskim Blues Festiwalu, współpracuje z Suwalsko Orkiestrą Kameralną (ostatnio zaaranżował i wspólnie wykonał koncert na 11.11.2023 ”Co nam w duszy gra”). Od 2012 roku prowadzi, aranżuje i zaprasza gości na cykliczne koncerty w karnawale pod tytułem TŁUSTY CZWARTEK z zespołem SOKBAND.