Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

V warsztaty wokalne SoulWałki Gospel Workshop

17 czerwca 2022, godz. 08:00 - 19 czerwca 2022, godz. 17:00

Po raz kolejny Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na trzy dni wokalnych warsztatów gospel. W tym roku szkolimy się pod okiem wspaniałych wokalistów: Clintona Jordana z Wielkiej Brytanii i Gabrieli Gąsior. Uczestnicy warsztatów wystąpią w koncercie finałowym obok gwiazd festiwalu, Suwalskiej Orkiestry Kameralnej i zespołu Holy Noiz. Zgłoszenia do 12 czerwca! Do końca maja tańszy wstęp!

17-19.06.2022
SOK, ul. Jana Pawła II 5

V Soulwałki Gospel Workshop – Clinton Jordan R’n’B Gospel to trzy dni wspólnego śpiewania gospel i bezpośredni kontakt z wykonawcami światowej klasy. Tegoroczna edycja będzie prezentacją twórczości angielskiego kompozytora Clintona Jordana, który w swoich utworach łączy soul, R&B, jazz, gospel. Nowość stanowią warsztaty wokalne dla dzieci, które poprowadzi Gabriela Gąsior, wokalistka znana m.in. z Holy Noiz i GGDuo. Oba chóry będą pracować nad emisją głosu oraz uczyć się śpiewu wielogłosowego w utworach muzyki gospel. Repertuar będą poznawać w języku polskim oraz angielskim.

Wydarzenie jest otwarte dla każdego, zarówno doświadczonych śpiewaków, jak i pasjonatów amatorów. Nie prowadzimy przesłuchań kwalifikacyjnych, nie wymagamy umiejętności czytania nut ani doświadczenia, ani nawet znajomości angielskiego. Przetłumaczone teksty znajdziecie w śpiewankach, a utworów uczymy ze słuchu. Jedyne warunki to pasja śpiewania i umiejętność dobrej zabawy. Warsztaty to, oprócz nauki śpiewu pod okiem charyzmatycznych solistów, również ekscytujący występ w koncercie finałowym, obok gwiazd festiwalu, Suwalskiej Orkiestry Kameralnej i zespołu Holy Noiz. Koncert odbędzie się w niedzielę, 19 czerwca o godz. 19.00 w Sali im. A. Wajdy SOK przy ul. Jana Pawła II 5.

ZAPISY do 12.06.2022 r. Do 31.05 TANIEJ! JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Gwarancją udziału w warsztatach jest wysłanie karty zgłoszenia na adres mailowy gospel@soksuwalki.eu oraz uiszczenie opłaty warsztatowej. Miejsce na warsztatach można wykupić online lub w kasie SOK przy ul. Papieża Jana Pawła II 5. Liczba uczestników ograniczona!

Do 31.05.2022 r. koszt uczestnictwa wynosi 50 zł (dzieci) i 130 zł (młodzież i dorośli) za osobę.
Po tym terminie koszt udziału w warsztatach wzrasta o 20 zł.

Warsztaty z Clintonem Jordanem (GB) dla dorosłych i młodzieży   KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
Warsztaty z Gabrielą Gąsior dla dzieci   KUP TERAZ >> lub w kasie SOK 

Szczegółowych informacji udziela Anna Szafranowska, prosimy o kontakt mailowy pod adresem gospel@soksuwalki.eu lub telefoniczny pod numerem tel. 87 563 85 10.

Sponsorzy 

    

 zamów transport door-to-door >>


CLINTON JORDAN Utalentowany i ceniony wokalista, uznany w branży producent i muzyk obdarzonym wyjątkową intuicją oraz dyrygent i nauczyciel wokalny. Absolwent  Brytyjskiej zkoły Sztuki Widowiskowej i Technologii. Swój warsztat wokalny doskonalił, występując na koncertach w Anglii, Europie i Dalekim Wschodzie. Współpracował z takimi gwiazdami muzyki, jak: Jools Holland, Bryan Ferry, Michael Bolton, Mariah Carem czy Tina Turner. W 2018 r. na specjalne zaproszenie zaśpiewał na ślubie księcia Harry’ego i Meghan Markle. Entuzjastycznie przyjmowany przez publiczność, na co dzień prowadzi w Londynie renomowaną szkołę muzyki Jordan Music Workshops. Jest także solistą słynnego londyńskiego chóru The Kingdom Choir.


GABRIELA GĄSIOR Wokalistka, autorka tekstów i muzyki, instruktor gospel, nauczyciel śpiewu. Absolwentka wokalistyki jazzowej katowickiego Wydziału Jazzu. Trener wokalny w I edycji telewizyjnego show “Bitwa na głosy”. Na swoim koncie ma wydany autorski album gospel „Bez Ciebie nie ma mnie” (2014) oraz płytę „Narodził się Jedyny Król” (2015). W 2016 podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, przygotowała i poprowadziła chór ŚDM w Koncercie „Credo In Misericordiam Dei” pod kierownictwem Adama Sztaby. Współpracowała m.in. z Beatą Bednarz, Adamem Sztabą, Kubą Badachem, Krzysztofem Antkowiakiem, Andrzejem Lampertem, Golec uOrkiestrą. Prowadzi warsztaty muzyki gospel w kraju i za granicą.


HOLY NOIZ Grupa cenionych sesyjnych muzyków. Muzyczni weterani międzynarodowych festiwalach muzyki gospel. Współpracowali z takimi artystami, jak: Mieczysław Szcześniak, Beata Bednarz, Natalia Kukulska, Adam Sztaba, Kuba Badach, Anna Szarmach, Ewa Uryga, Andrzej Lampert, David Daniel, Wayne Ellington, Peter Francis. Chociaż wywodzą się z różnych gatunków muzycznych, to właśnie w gospel następuje fuzja tych fascynacji i radość ze wspólnego muzykowania. Zespół na stałe współpracuje i koncertuje z Gabi Gąsior.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury

Szczegóły

Start:
17 czerwca 2022, godz. 08:00
Koniec:
19 czerwca 2022, godz. 17:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY
Papieża Jana Pawła II 5
Suwałki, 16-400 Polska
+ Google Map
Strona internetowa:
http://soksuwalki.eu
Top