Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza:

Wiosna bogata w barwne kwiaty czyni coraz ładniejszym otaczający świat. Pięknie zakwitły krokusy, zawilce, przebiśniegi – powoli przemija ich czas. Wkrótce zakwitną również tulipany, narcyzy a łąki rozjaśni na żółto knieć błotna . Lato jest czasem dostojnych róż, dalii, hortensji ora polnych chabrów i maków. Kwiaty upiększają nasze domy, ogrody, pola i łąki.

Kwiatami wyrażamy nasze uczucia do ludzi. Są najpiękniejszym i najdoskonalszym prezentem dla rodziców, nauczycieli, przyjaciół. To również ozdoba wszystkich uroczystości. – symbol piękna, dobra i elegancji. Wyrażają nasze uczucia i emocje, cieszą oczy i serce.

Umiejętność samodzielnego przygotowania bukietu z kwiatów z pewnością przyda się każdemu. Zachęcamy do udziału w warsztatach „Krepinowe kwiaty”, podczas których nauczysz się  samodzielnie wykonać maki z krepiny czy tulipany z wstążki. Ich widokiem będziesz cieszyć się dłużej, bo szybko nie zwiędną.

20.04.2024, godzina 11.00- 13.00
Patio SOK, ul. Papieża Jana Pawła II 5

Bilety 15 zł

Liczba miejsc ograniczona, ze względu na bezpieczeństwo i komfort pracy, nie ma możliwości dołączenia do grupy w dniu warsztatów.

Dzieci poniżej 7 roku życia zapraszamy z dorosłym opiekunem.

BILETY