Tradycyjnie w maju zapraszamy na Konfrontacje Talentów Wokalnych „ŚWIETLIK”. Po raz dwunasty młodzi mieszkańcy powiatu suwalskiego zaprezentują swoje wokalne umiejętności przed znakomitym jury.

XII Konfrontacje Talentów Wokalnych „ŚWIETLIK 2016″
Poniedziałek, 16.05.2016, godz. 10:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Wstęp wolny

W czasach inwazji telewizyjnych show, w których nie ma miejsca na autentyczną ŚWIEŻOŚĆ i realne DEBIUTY, pomysłodawcy i jurorzy Konfrontacji Talentów Wokalnych postawili sobie za cel wyszukiwanie prawdziwie nieoszlifowanych diamentów.

Jak co roku na Konfrontacjach spotkają się młodzi wokaliści ze szkół i placówek kulturalnych powiatu suwalskiego. Dzieci i młodzież ze wsi, miast i miasteczek. Ci, którzy nigdy wcześniej lub jedynie na bardzo małą skalę mieli styczność ze sceną i publicznym występem.

Cykliczne Konfrontacje dają im możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych. Podczas wcześniejszych edycji uczestnicy, którzy zdobyli pierwsze miejsce w swojej kategorii, dostali szansę regularnego szkolenia emisji głosu oraz doskonalenia swojego warsztatu wokalnego pod opieką instruktora muzycznego SOK, Emila Kulbackiego. Owocem tej solidnej i twórczej pracy jest działająca od kilku lat grupa wokalna Studio Piosenki „Świetlik” >>. Zespół koncertuje nie tylko na terenie Suwałk. Z powodzeniem bierze także udział w licznych konkursach i występach na terenie całej Polski.

Regulamin ŚWIETLIK 2016 >>

 Karta zgłoszenia ŚWIETLIK 2016 >>