Światowy dzień Sztuki w Suwalskim Ośrodku Kultury będziemy świętować po okiem Mieczysława Iwaszko. Zaczynamy już o godzinie 15.00 warsztatami dla dzieci w wieku 11-13 lat. O godzinie 16.00 przejdziemy do dłuższych warsztatów dla młodzieży i dorosłych w wieku 13-21 lat.

warsztat dla dzieci 11-13 lat 15.00-16.00

warsztat dla młodzieży i dorosłych 16.00-19.00

Patio SOKul. Jana Pawła II 5
wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

Serdecznie zapraszamy twórczych ludzi do SOKU w dniu urodzin Leonarda da Vinci.

Święto sztuki to czas w którym stworzysz pracę artystyczną, na którą dotąd nie miałeś czasu i materiałów, kiedy to możesz zabrać znajomego, przyjaciół, a także swój projekt koncepcyjny i przyjść do SOKU, gdzie w przestrzeni Patio, w otoczeniu: rysunków, obrazów malarskich wystawy „Lustrzane odbicie Percepcji” autorstwa młodzieży z Pracowni Sztuk Pięknych prowadzonej przez mgr. sztuki Mieczysława Iwaszko – możesz tworzyć.

Spotkanie twórczych ludzi, to wspaniała okazja by wyrazić swoje emocje, przenieść je na papier, płótno (blejtram), czy inny materiał, który wymyślimy i znajdziemy razem. Do wykorzystania będzie plastelina, akwarele, akryle, drut, sznurek, papierowe rury, kartony, kolorowe papiery itp. Sztalugi i stoły będą już czekały na artystów.

Jeśli masz ochotę stworzyć pracę artystyczną, wykorzystując swój indywidualny język sztuki, wiedzę, kreatywność oraz umiejętności, po prostu przyjdź tego wieczoru do SOKU, zabierz inspirujący Cię projekt, sobotnią wenę i stwórz wieczorne dzieło – podczas Światowego Dnia Sztuki.

Mona Lisa i Dama z Łasiczką czekają, a ty tworzysz to co kochasz.