Wyjątkowa wystawa zdjęć z minionych edycji Suwałki Blues Festival. Fani bluesa, miłośnicy SBF! Dzięki tym unikalnym i niezwykłym ujęciom powrócą najlepsze wspomnienia. 

KOLORY SUWALSKIEGO BLUESA – wystawa fotografii
Piątek, 1.07.2016, godz. 17:00
GSW Chłodna 20, ul. Noniewicza 71

wstęp wolny | wystawa czynna do 20 sierpnia

Kolory suwalskiego bluesa to wystawa fotografii 10 suwalskich fotografi ków, którzy z wytrwałością rejestrują kolejne edycje Suwałki Blues Festival. Autorami zdjęć są: Henryk Gałaszewski, Maria Karna, Piotr Kopciał, Karol Nowakowski, Marta Orłowska, Wojciech Otłowski, Dariusz Sznejder, Bogusław Wasilewski, Marek Wasilewski i Andrzej Zujewicz. W tym roku to już dziewiąta edycja festiwalu – barwnego, żywiołowego, głośnego i medialnego wydarzenia. Nasi fotograficy na wystawie prezentują niebanalne ujęcia artystów, zaskakujące sytuacje lub koncentrują się na kadrach
mając na uwadze wartości artystyczno-estetyczne, takie jak wyszukana kompozycja i światło, ciekawa forma. Tak wielkie wydarzenie muzyczne jakim jest SBF jest dla wielu osób zajmujących się fotografią źródłem inspiracji dla artystycznych wypowiedzi. Nie chodzi o samą tylko dokumentację festiwalu, lecz również o pole dla własnych – autorskich realizacji.