Mocny Czerwcowy Koncert /MCK/ zespołów SORROW i OSYDA… to będzie niepowtarzalny piątkowy wieczór.
Fama, Białystok ul. Legionowa 5, piątek – 2 czerwca, start 19:00, bilety 20 PLN
———————
19:00 – OSYDA
Osyda – zespół założony we wrześniu 2022 r. z inicjatywy Michała Osydy (wokal/gitara) i Bartosza Zackiewicza (gitara), jako kontynuacja jednoosobowego projektu muzycznego – Michał Osyda, którego utwory takie jak: „In nomine fati”, czy „Grzesznik” wykonany na zlecenie autora powieści grozy, Artura Urbanowicza, do jego książki o tym samym tytule, spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem zarówno ze strony odbiorców jak i regionalnych mediów.
Muzyka grupy Osyda to połączenie nowoczesnego rocka, okraszonego elektronicznymi wtrętami i starej rock’n’rollowej szkoły, która w niektórych utworach wyczuwalna jest już od pierwszych taktów. Dopełnieniem jest charakterystyczna, melodyjna barwa głosu, ukryta pod lekką chrypą frontmana – Michała Osydy, oraz przemyślane, emocjonalne teksty, w których Michał opisuje swoje przeżycia, z którymi utożsamić może się niemal każdy.
Aktualnie formacja tworzy i występuje w składzie:
Michał Osyda – wokal, gitara
Bartosz Zackiewicz – gitara
Krzysztof Jonio – Bas
Przemysław Motuk – Perkusja
————–
20:00 – SORROW
https://www.facebook.com/SorrowBandOfficialPoland
SORROW to zespół z Białegostoku, który przekształca klasyczne dźwięki w energetyczne, niepokojące, nowoczesne rockowe kształty. W tekstach znajdziecie trochę subiektywnych przemyśleń, dużo tajemnicy i magii ale i nadziei.
SORROW ma długą historię… ale ta najnowsza to rok 2017, wtedy ukazała się EP’ka „THE EYE”, w 2023 pojawi się płyta „THE WAVE”. Nowe utwory – „13”, „LAWENDOWY ŚNIEG” i „GREAT HALLUCINATION” już są dostępne na stronach zespołu i platformach muzycznych.
SORROW:
Marcin Kozłowski – wokal i gitara
Krzysztof Sawicki – gitara
Wojciech Wiesławski – gitara basowa
Michał Karpowicz – perkusja.
https://www.youtube.com/channel/UCUfF-M72U1Aqoo1JWDQgNHA