W meczu 7. kolejki PlusLigi Ślepsk Malow Suwałki podejmować będzie we własnej hali Cuprum Lubin. Początek meczu już 1 listopada o godzinie 16:30. Bilety na to wydarzenie dostępne są w serwisie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.

Biało-niebiescy potrzebują wsparcia kibiców, bowiem do Suwałk przyjeżdża zespół, który będzie szukać cennych punktów w Hali Sportowo-Widowiskowej „Suwałki Arena”. Siatkarze Ślepska Malow Suwałki będą mieli natomiast szansę na awans w tabeli PlusLigi i umocnienie swojej pozycji w najlepszej ósemce rozgrywek oraz poprawę nastrojów przed wyjazdem do Bełchatowa, gdzie zmierzą się w najbliższy piątek (04.11) z PGE Skrą. Podopieczni trenera Dominika Kwapisiewicza nie są bez szans, czego dowodem jest ostatni mecz bełchatowian z Projektem Warszawa, przegrany przez zespół Joela Banksa (PGE Skra Bełchatów) 0:3.

Co musisz wiedzieć wybierając się na mecz Ślepsk Malow Suwałki – Cuprum Lubin?

• Wejście do hali otwieramy o godz. 15:30,
• Kasa biletowa będzie otwarta również od godz. 15:30,
• Bilet w formie elektronicznej kupisz na stronie: https://bilety.slepsksuwalki.pl.
• Stacjonarnie wejściówki dostępne będą w kasach biletowych, w dniu meczu,
• Biało-niebieskie gadżety dla kibiców oferuje Sklep Kibica Ślepska Malow Suwałki, dostępny w holu głównym „Suwałki Arena”!
• Zapraszamy najmłodszych fanów siatkówki, wraz z opiekunami, do Strefy Dziecka, znajdującej się wzdłuż sektora D.

W jaki sposób mogę dojechać do hali, na mecz?

Tradycyjnie będzie możliwość dotarcia na mecz Ślepska Malow Suwałki meczową komunikacją miejską. Przejazdy autobusami, które dowożą kibiców biało-niebieskich na mecze PlusLigi, są BEZPŁATNE.

Kurs na mecz z Cuprum Lubin rozpocznie się 1 listopada o godzinie 15:30 z przystanku Świerkowa / Chabrowa (02) na żądanie.

Trasa: Świerkowa – Nowomiejska – Pułaskiego – Kowalskiego – Reja – Kościuszki – 24 Sierpnia – Suwałki Arena

Przyjazd przed Halę Sportowo-Widowiskową “Suwałki Arena”:  30 minut przed rozpoczęciem meczu.

Autobus powrotny wyrusza 20 minut po zakończeniu spotkania.

źródło: Ślepsk Malow