Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Rozmarino: Koncert zespołu „BYLE DALEJ”

10 listopada 2022, godz. 19:00

Rozmarino koncert zespołu Byle Dalej 10.11.2022
Na początek długiego weekendu (10 listopada) tuż przed Świętem Niepodległości Przystanek Rozmarino zaprasza na koncert grupy „BYLE DALEJ”. Zespół jest dobrze znany i zawsze gorąco przyjmowany przez publiczność Rozmarino. Tworzą go w połowie muzycy z dużym doświadczeniem (Janusz Murawski, Rafał Marczyk) i młodzi utalentowani (Dominika Szyszko, Kacper Skrodzki). Grupa w swojej niedługiej działalności zasłynęła z bardzo bogatego i różnorodnego repertuaru z wielu światów muzycznych.

Na koncercie zespołu „Byle Dalej” będzie można usłyszeć utwory zarówno Starego Dobrego Małżeństwa, grupy Budka Suflera, Bułata Okudżawy czy Dżemu i o dziwo piosenki „nie gryzą” się ze sobą, lecz brzmią spójnie, jak by były napisane przez jednego autora. Jest to zasługa oryginalnych aranżacji i brzmienia – szczególnie solówek skrzypiec (Dominika Szyszko) jak i brzmienia gitary w stylu Finger Style (Kacper Skrodzki).

Kwartet na swoich koncertach świetnie nawiązuje kontakt z publicznością, gdzie już po kilkunastu minutach grania znika dystans między muzykami a publicznością.

Skład:
Janusz Murawski – gitara, śpiew
Dominika Szyszko – skrzypce, śpiew
Kacper Skrodzki – gitara Finger Style
Rafał Marczyk – perkusja

10.11.2022 r., godz. 19.00, cena biletu 20 zł

Szczegóły

Data:
10 listopada 2022
Czas:
19:00

Organizator

Rozmarino
Telefon:
87 563 24 00
Strona internetowa:
http://www.rozmarino.pl/

Miejsce

Rozmarino
ul. Kościuszki 75
Suwałki, 16-400 Poland
+ Google Map
Top