Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną odsłonę widowiska muzyczno-tanecznego w wykonaniu Studia Tańca Radość. Przed nami pełna zwrotów akcji historia ze znanymi, bajkowymi postaciami w roli głównej! Należy jednak zachować szczególną uwagę… przez przypadek, niesforni czytelnicy spowodowali niemałe zamieszanie na bibliotecznych półkach!

19.05.2023, godz. 18.00
Sala im. A Wajdy, ul. Jana Pawła II 5
bilety 40 zł
Suwalską Kartą Mieszkańca >> zniżki do 50%

UWAGA!
Podczas spektaklu wykorzystywana jest głośna muzyka, liczne efekty multimedialne i stroboskopowe (światło pulsujące z dużą częstotliwością).
Osoby wrażliwe prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

Trudno orzec, które z tych zdań: „Dzień dobry, witam Was w bibliotece…”, czy raczej: „możecie się zrelaksować i przygotować na dwugodzinną przygodę…” wprawiły przybyłą do biblioteki klasę w swoisty dysonans. A może to właściwie przywiązanie do nowych technologii i uwielbienie do zapewniających nieustanną rozrywkę smartfonów?

Niemniej jednak, bliska relacja ze światem literatury zainicjowała ciąg specyficznych i niekontrolowanych zdarzeń w bibliotece i tytułowe „Pomieszane historie”.

Widowiska w reżyserii Iryny Popovej okraszone tekstami Pawła Bydelskiego zawsze gwarantowały świetną zabawę. Tym razem za sprawą zgranego tandemu widzowie przeniosą się do świata dobrze wszystkim znanych baśni, jednak trochę „zmienionych” przez niesforną klasę ze szkoły podstawowej. Podczas wizyty w miejskiej bibliotece, gdzie dzieci miały oswoić się z lekturą, przypadkiem spowodowały baśniową katastrofę!

Zapraszamy na widowisko muzyczno-taneczne w wykonaniu Studia Tańca Radość Suwalskiego Ośrodka Kultury. Przed widzami zostanie zaprezentowana historia, w której obok fantastycznej oprawy wizualnej i tanecznej, główną rolę odgrywać będą wartości takie jak odpowiedzialność i szacunek… jak w baśni.

  • Reżyseria i choreografia: Iryna Popova
  • Dialogi, didaskalia, muzyka i teksty piosenek: Paweł Bydelski
  • Reżyseria świateł: Grzegorz Świerzbin
  • Scenografia: Valeriia Fursa
  • Muzyka: Emil Kulbacki
  • Scenografia multimedialna: Kamil Maczułajtys, Grzegorz Sadowski
  • Video: Zbigniew Stelmaszek
  • Mechanika sceny: Jarosław Choiński