Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza:

Pierwsze Podróże z pasją w 2023 roku odbędą się już 16 stycznia. Zapraszamy na spotkanie z Natalią Bełdygą, która opowie nam o swojej podróży po Skandynawii. Tajemnicza, piękna, surowa, wymagająca. W obcowaniu koi i zapiera dech. Za szacunek i lojalność odwdzięcza się po stokroć. 

16.01.2023, godz. 17.00

Kawiarnia Artystyczna, ul. T. Noniewicza 71

wstęp wolny

zamów transport door-to-door >>

Pierwsze Podróże z pasją w 2023 roku odbędą się już 16 stycznia. Zapraszamy na spotkanie z Natalią Bełdygą, która opowie nam o swojej wyprawie po Skandynawii.

Tajemnicza, piękna, surowa, wymagająca. W obcowaniu koi i zapiera dech. Za szacunek i lojalność odwdzięcza się po stokroć. Nigdy nie będzie do końca odkryta. Trudno o niej zapomnieć i chce się tam ciągle być i wracać. I to jest chyba jej urok, magia i potęga. Potrzeba dużo czasu, pokory i cierpliwości, aby móc jej w pełni doświadczyć. Dzięki uprzejmości Suwalskiego Ośrodka Kultury wyjazdy naukowe na badania do Skandynawii odbyły się. Zapraszamy po solidną dawkę ciekawych opowieści.


Oprócz wspaniałych opowieści będzie też pyszna kawa, herbata i domowe ciasto serwowane przez młodzież z Niepublicznej Terapeutycznej Szkoły Przysposabiającej do Zawodu “Prolog”, starszej siostry “Bajki”

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją

Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury