Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

Mama, tata i ja – rodzinne warsztaty

25 marca 2023, godz. 10:00

Już niedługo Wielkanoc i wiosna. Na gałązkach pojawią się bazie i powoli świat się zazieleni, a w naszych domach zagoszczą palmy wielkanocne i pisanki. Suwalski Ośrodek Kultury zachęca do udekorowania ich tradycyjnymi metodami, własnoręcznie, by były niepowtarzalne i niosły głębsze przesłanie. Właśnie takie ozdoby wielkanocne wykonamy wspólnie podczas marcowych warsztatów Mama, Tata i Ja, które poprowadzą Panie z Klubu Twórców Tradycyjnych przy Pracowni Dziedzictwa Kulturowego SOK.

25.03.2023 (sobota), dwie tury w godz. 10.00-12.00 i 13.00-15.00
Kawiarnia Artystyczna SOK, ul. T. Noniewicza 71

warsztaty przeznaczone dla: dzieci (od 5. roku życia) razem z rodzicami/dziadkami/opiekunami.

wstęp wolny, liczba miejsc ograniczona   

rezerwacje mailowe: magdalena.zielinska@soksuwalki.eu

rezerwacje telefoniczne 87 563 85 45

zamów transport door-to-door >>


Dwa tygodnie przed Wielkanocą to już najwyższy czas, by zacząć przygotowywać się do nadchodzących świąt. Przy potrawach i domowych porządkach nie pomożemy, ale przy ozdobieniu świątecznego stołu i domu jak najbardziej! To będzie czas intensywnej pracy nad świątecznymi dekoracjami, takimi jakie pamiętają jeszcze nasze babcie i dziadkowie! W procesie tworzenia świątecznych ozdób chętnie pomogą Wam: Instruktor Suwalskiego Ośrodka Kultury oraz członkinie Klubu Twórców Tradycyjnych.  Zapewniamy wszelkie potrzebne materiały.
Zapraszamy całe rodziny, by w trakcie świąt można było powspominać wspólnie spędzony podczas naszych warsztatów czas i podziwiać na stole lub półce ozdoby, które wspólnie stworzyliście.”

Szczegóły

Data:
25 marca 2023
Czas:
10:00 - 12:00

Organizator

SUWALSKI OŚRODEK KULTURY

Miejsce

kawiarnia artystyczna
ul. Noniewicza 71
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top