W tygodniu poświątecznym (15 kwietnia) Alicja Roszkowska zaprasza Państwa na piękny koncert „La Belle Dame” w wykonaniu Adama Kozłowskiego. Adam ma unikalny, liryczno-dramatyczny timbre głosu o szerokiej skali z bogactwem odcieni. Jest to świetny wokalista, muzyk, kompozytor, aranżer.
Repertuar Adama Kozłowskiego opiewa w najpiękniejsze pieśni, oraz utwory z lat 70. Adamowi towarzyszyć będzie gościnnie jego życiowa partnerka – znana śpiewaczka pieśni ludowych Suwalszczyzny – Urszula Kalinowska.
Warto zaznaczyć, że Urszula Kalinowska po raz kolejny będzie reprezentowała nasz region na Ogólnopolskim Festiwalu w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą w 2023 roku. W życiu zawodowym jest nauczycielką w SP4 w Suwałkach oraz instruktorką warsztatów plastycznych, kreatywnych i pieśni ludowych w Miejskim Ognisku Artystycznym w Suwałkach. W tym roku otrzymała nagrodę prezydenta miasta Suwałk za zasługi w dziedzinie kultury.
KONCERT dla tych którzy kochali, dla tych którzy kochają, dla tych którzy szukają swojej drugiej połowy i zakochanych.
Poniżej jedna z piosenek Stevie’ego Wonder’a w polskim tłumaczeniu:
Cień Twojego uśmiechu
Cień Twojego uśmiechu
Kiedy odejdziesz..
Będzie kolorem wszystkich moich snów i świateł świtu. Spójrz w moje oczy moja Ukochana i zobacz, jak wielkim szczęściem Jesteś dla mnie. Nasza mała wytęskniona gwiazdka, była zbyt wysoko. Łza pocałowała Twoje usta, tak jak ja pocałowałem… Teraz, kiedy wspominam wiosnę, całą tę radość, którą miłość może przynieść, a ja, będę pamiętał…
Cień Twojego uśmiechu:)

15 kwietnia, godz. 17, wstęp 50 zł.