Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Koncert zespołu Koniec Świata w Black Pub Komin

11 listopada 2023, godz. 20:00

Black Pub Komin zaprasza 11 listopada na koncert zespołu Koniec Świata.
Wejście od godz. 18.00, zespół zagra o godz. 20:00.
Bilety:
– BILETOMAT
https://www.biletomat.pl/…/koniec-swiata-folk-tour…/
– KUP BILECIK
https://www.kupbilecik.pl/…/Suwa%C5…/Koniec+%C5%9Awiata/
– BILETYNA
https://biletyna.pl/event/view/id/342361

W Black Pub Komin w Suwałkach będzie okazja posłuchania zespołu „Koniec Świata”. To wyjątkowe wydarzenie może przyciągnąć fanów muzyki ska, punkowej i folkowych rytmów.
Historia zespołu „Koniec Świata” sięga 2000 r., kiedy to skład został założony w Katowicach przez Jacka (Dżekiego) Stęszewskiego, wokalistę i gitarzystę. Wraz z nim do składu dołączyli Jacek (Czepek) Czepułkowski, Marek (Melo) Mrzyczek, Szymon (Szymek) Cirbus oraz Michał Sobczyk. Już ich pierwszy album, zatytułowany „Korzenie,” zdobył uznanie i pozwolił zespołowi rozpocząć trasy koncertowe na najlepszych festiwalach muzycznych w Polsce, Niemczech, Słowacji i Czechach.
Drugi album zespołu, „Symfonia na sprzedaż,” wydany w 2002 roku, pozwolił zespołowi zagrać na festiwalu Woodstock. Zespół kontynuował swoją trasę koncertową i zdobywał coraz większe uznanie publiczności.
W maju 2005 roku zespół „Koniec Świata” wydał swój trzeci album, zatytułowany „Kino Mockba,” który okazał się prawdziwym hitem. Ich utwór „Granat w plecaku” został nawet nominowany do nagrody Bisery 2005, organizowanej przez radio BIS. To był rok pełen sukcesów i nowych wyzwań, które zespół śmiało podejmował.
W ciągu lat zespół przechodził zmiany personalne, ale nadal regularnie koncertował i nagrywał krążki. Ich kolejne albumy, takie jak „Burgerbar,” „Oranżada,” „Hotel Polonia,” czy „God Shave the Queen,” zdobywały uznanie krytyków i fanów. W 2017 roku zespół zagrał nawet za oceanem, koncertując w Toronto.
W 2023 roku zespół „Koniec Świata” wciąż jest w dobrej formie i można go usłyszeć już za kilka dni w Suwałkach. Koncert w Black Pub Komin to część trasy o nazwie „Folk Tour 2”, która obejmuje występy w wielu miastach Polski, w tym Białymstoku, Elblągu, Warszawie, Szczecinie, Poznaniu i Krakowie.

Zespół Koniec Świata znany jest z takich piosenek jak „Oranżada”, czy „Dziewczyna z naprzeciwka”. W październiku 2023 roku zespół rusza w drugą część trasy Folk Tour’23, gdzie motywem przewodnim programu będą piosenki folkowe, których grupa z Katowic ma swoim repertuarze całkiem sporo.
Utwory:
Herbata z kokainą
https://www.youtube.com/watch?v=ByhQtT0vvzU
Oranżada

Szczegóły

Data:
11 listopada 2023
Czas:
20:00

Miejsce

Black Pub Komin
E. Plater 1
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top