Zespół Goldies Oldies zaprasza na koncert i wspaniałą dawkę muzyczną. Zagrają wspaniali muzycy, przeniosą słuchaczy w podróż do krajów, w których nadal jest ciepło i panuje egzotyka oraz wspaniałe rytmy latynowskie z Kuby, Hiszpanii, Portugalii, Meksyku i Ameryki oraz umilą ten wieczór.

Zespół powstał w 2017 r. Repertuar zespołu to utwory reprezentujące styl: swingowy, jazzowy i w rytmach latino – bossa novy. Zespół wykonuje repertuar w wielu językach: po angielsku, hiszpańsku i portugalsku. Obecny skład zespołu: Beata Kierejsza (wokal i piano), Krzysztof Filipkowski (instrumenty klawiszowe), Tomasz Kierejsza (gitary), Mariusz Panasiewicz (gitara basowa) i Paweł Filipkowski (perkusja).

Mimo upływu lat formacja kultywuje twórczość takich gwiazd muzyki, jak: Frank Sinatra, Astrud Gilberto, Nat King Cole, Ray Charles, Santana, Eric Clapton i Julie London a ich utwory w ciekawych aranżacjach zespołu Goldies Oldies cały czas nie tracą na popularności i królują na listach klasycznych hitów oraz parkietach.

Po małej przerwie związanej i z pandemią i zmianą personalną składu wrócił do aktywności muzycznej i w tym już  zagrali w kilku miastach: Bydgoszcz, Szczecin, Białystok oraz ma już zaproszenie do Niemiec i na Litwę.

Koncert zespołu Goldeis Oldies odbędzie się 10 lutego 2024 r., o godz. 19, w Hotelu Velvet. Wstęp wolny, rezerwacja tel. 506 631 757.