Restauracja „Rozmarino” po raz kolejny ma przyjemność zaprosić Was na wspólny koncert zespołów SORROW i OSYDA.
Zapraszamy gorąco na ten wyjątkowy rockowy wieczór już 30.09.2023 r. o godzinie 19. Bilet: 20zł

SORROW – zespół z Białegostoku, który przekształca klasyczne dźwięki w energetyczne, niepokojące, nowoczesne rockowe kształty. W tekstach znajdziecie trochę subiektywnych przemyśleń, dużo tajemnicy i magii ale i nadziei.

SORROW ma długą historię… ale ta najnowsza to rok 2017, wtedy ukazała się EP’ka „THE EYE”, w 2023 pojawi się płyta „THE WAVE”. Nowe utwory – „13”, „LAWENDOWY ŚNIEG” i „GREAT HALLUCINATION” już są dostępne na stronach zespołu i platformach muzycznych.

SORROW:
Marcin Kozłowski – wokal i gitara
Krzysztof Sawicki – gitara
Wojciech Wiesławski – gitara basowa
Michał Karpowicz – perkusja.

OSYDA – zespół założony we wrześniu 2022 r. z inicjatywy Michała Osydy (wokal/gitara) i Bartosza Zackiewicza (gitara), jako kontynuacja jednoosobowego projektu muzycznego – Michał Osyda, którego utwory takie jak: „In nomine fati”, czy „Grzesznik” wykonany na zlecenie autora powieści grozy, Artura Urbanowicza, do jego książki o tym samym tytule, spotkały się z bardzo pozytywnym odzewem zarówno ze strony odbiorców jak i regionalnych mediów.
Muzyka grupy Osyda to połączenie nowoczesnego rocka, okraszonego elektronicznymi wtrętami i starej rock’n’rollowej szkoły, która w niektórych utworach wyczuwalna jest już od pierwszych taktów. Dopełnieniem jest charakterystyczna, melodyjna barwa głosu, ukryta pod lekką chrypą frontmana – Michała Osydy, oraz przemyślane, emocjonalne teksty, w których Michał opisuje swoje przeżycia, z którymi utożsamić może się niemal każdy.

Aktualnie formacja tworzy i występuje w składzie:
Michał Osyda – wokal, gitara
Bartosz Zackiewicz – gitara
Krzysztof Jonio – Bas
Przemysław Motuk – Perkusja