Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie zaproszenia

  • This wydarzenie has passed.

Koncert na suwalskich bulwarach „Muzyka pokoleń”

29 października 2020, godz. 18:00

Kolejny koncert z cyklu Obiady Czwartkowe „Muzyka pokoleń”, odbędzie się tradycyjnie w ostatni czwartek miesiąca – 29 października 2020 r., o godz. 18 w Galerii Sztuki „STARA ŁAŹNIA”, organizatorem jest ART S.O.S.- Fundacja Alicji Roszkowskiej.

Obiady Czwartkowe skierowane są do wszystkich suwalczan. Każda z imprez będzie składała się z koncertów lub spotkań poetyckich znanych artystów, bądź wystąpień młodych talentów. Podczas koncertów prezentowane będą różnorodne style muzyczne, a repertuar dobierany jest w taki sposób, aby zaspokoić muzyczne gusta nawet najbardziej wymagających słuchaczy. Pojawi się więc klasyka i muzyka współczesna, nie zabraknie również jazzu i muzyki ludowej, zagoszczą wykonawcy muzyki dawnej. Obok solowych występów zaprezentują się zespoły instrumentalne i wokalne, wystąpią utalentowani absolwenci i uczniowie lokalnych szkół muzycznych – laureaci wielu prestiżowych nagród.

Koncerty dofinansowane z Budżetu Miasta Suwałki, organizowane przy współpracy z Suwalskim Ośrodkiem Kultury oraz Galerią Sztuki „Stara Łaźnia”.

Szczegóły

Data:
29 października 2020
Czas:
18:00

Miejsce

Galeria Sztuki Stara Łaźnia
ul. A.Wajdy 3
Suwałki, podlaskie 16-400 Polska
+ Google Map
Top